Ruloff S.A. Manuputty - Contre
Francois Morellet - Francois Morellet - 40.000 Carres (White)
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Mooie litho van Johannes Aarts. De litho is rechtsonder door de kunstenaar met potlood gesigneerd. Nummer: 3/12. Afmetingen passe partout blad: h50 x b35 cm. Afmetingen voorstelling: h33 x b25 cm.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in geode staat.
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-3-2017 à 14:36 |
Heure de fin | 2-4-2017 à 20:36 |