Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Johannes Aarts - litho: onbekend. Afmetingen blad: h50,5 x b34 cm;Nummer: 9/12 Afmetingen voorstelling: h36 x b26 cm. rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-8-2017 à 11:28 |
Heure de fin | 24-8-2017 à 20:28 |