Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Crayon |
Dimensions | 25 x 35 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Bijzondere tekening van Johannes Josephus Aarts, waarschijnlijk begin 1900 gemaakt
Genummerd rechtsonder met 220
Zie wikipedia site voor vegelijkbaar werk
https://en.wikipedia.org/wiki/Johannes_Josephus_Aarts
Werk van deze kunstenaar werd onlangs nog zeer goed verkocht (zie laatste foto)
zie foto , conditie is daar goed op te zien | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Ede, Les Pays-Bas | ||
Le lot se trouve à | Ede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-5-2019 à 17:08 |
Heure de fin | 28-5-2019 à 19:24 |