Toni Stadler - Deux lithographies 'Schwebende' et 'Sans titre'
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Pinceau (Encre) |
Style | Surréaliste |
Dimensions | 39.5 x 32 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een groot schetsboekblad van Johannes Josephus Aarts (Den Haag 1871-1934 Amsterdam) met een (gewassen) inkttekening van fantasiefiguren. Het werk heeft een surrealistisch karakter.
In de jaren 1920-1930 maakte Aarts vooral dergelijk visionair werk met apocalyptische taferelen. De onderwerpen in zijn schilderijen betreffen voornamelijk portretten, dieren en landschappen. In zijn grafiek zijn vooral landarbeiders, maar ook dijkwerkers vertegenwoordigd.
Naast zijn kunstenaarscarrière doceerde hij tevens aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en volgde naderhand Pieter Dupont op als professor aan de Rijksakademie te Amsterdam.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Warmond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Warmond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-3-2021 à 15:22 |
Heure de fin | 17-3-2021 à 20:10 |