Imanol Marrodán - Sans titre (série Promesses d'identité)
Imanol Marrodán - En el bosque 14/09/2013 (Identity Assertions Series) 2013
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 30 x 45 cm (h x l) |
incl. cadre | 48 x 61 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | No 372 |
Keurig ingelijst, gezocht werk van de hand van Jopie Huisman. Uitgegeven ter ere van de opening van het Abe Lenstra stadion in Heerenveen. Mooie smalle houten lijst, voorzien van een dubbele zuurvrije passe-partout.
Afmeting van de lijst is H48 x b61cm. Binnenmaat passe-partout is H30 x b44cm.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre