Dimensions | 50 x 90 cm (h x l) |
incl. cadre | 65 x 105 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooi werk van de Biesbosch in zijn kenmerkende stijl geschilderd. De kleuren lijken haast pastel waardoor de zon en de spiegeling in het water heel rustig overkomen.Het heeft wat craquele maar dat valt eigenlijk helemaal niet op. In het midden boven is een klein stukje verfverlies. (zie foto's.)
Het zal worden verstuurd in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen. (risico blijft voor koper) Door de breekbare lijst is ophalen of bezorgen een betere optie. Kan kosteloos worden afgehaald in IJmuiden of Bodegraven.
Klein stukje verfverlies en lijst heeft klein plekje. (zie foto's). | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Ijmuiden of bodegraven, Les Pays-Bas | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | IJmuiden of Bodegraven, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-9-2019 à 11:10 |
Heure de fin | 10-9-2019 à 22:44 |