Volker Ritters - Ferme endommagée - Gravure, Encadrée
Moricz Goth - "Bêtes de trait" - Charbon à bord
Carl-Harry Stalhane - pour Rorstrand : bol en grès
Daum Nancy - Magnifique vase bleu-vert
Style | Impressionniste |
Sujet | Paysage urbain |
Dimensions | 60 x 80 cm (h x l) |
incl. cadre | 80 x 100 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
geboren 23 december 1913 Bolsward
De kuntschilder Jos van Dijk heeft voornamelijk in de omgeving van Amsterdam. Leerling van H.A. van der Wal, leerling van de Rijksnormaalschool v. Tekenonderwijzers en van de Rijksakademie te Amsterdam. Hij schildert, aquarelleert en tekent (ook pen), figuren, portretten en landschappen.
Info: Lexicon Pieter A. Scheen
État | Bon |
Groot formaat olieverf op doek schilderij. Verkeert in goede conditie. Er mag tzt wel een nieuwe vernislaag op. De ornamentale sierlijst is ook in goede staat. | |
Heure de début | 3-9-2018 à 20:56 |
Heure de fin | 16-9-2018 à 21:40 |