JOS VAN DIJK
HOUTSPROKKELENDE BOERIN IN HET BOS
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 70 X 90 CM
gesigneerd ACHTEROP JOS VAN DIJK
GEKADERD IN MODERNE LIJST IN DE MAAT 80 X 100 CM
STAAT ; ZEER GOEDE STAAT
AUTHENTICITEIT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
In principe heeft u bij alle aankopen 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving. De verkoper kan hier zelf op positieve (langere garantie) of negatieve manier (geen garantie omdat de verkoper het werk niet kan garanderen) van afwijken. De verkoper moet dit dan echter duidelijk en onomstreden in de omschrijving van het item opnemen. De verzendkosten vallen standaard niet onder de garantie en zijn voor uw eigen risico.
VERZENDEN 15 AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 26-6-2017 à 20:49 |
Heure de fin | 2-7-2017 à 20:49 |