Olieverf schilderij van Jos van Dijk. Groot formaat 120 x 80 cm geschilderd op linnen, opgespannen op spieraam, geschilderd in 1958. Hand gesigneerd. Eén van zijn mooiste werken, in een goudkleurige geprofileerde gipsen lijst. Er is een taxatierapport beschikbaar.
Jos van Dijk werd geboren in Bolsward in 1913 en overleed in 2000.
Werkte in Amsterdam leerling van H.A. van der Wal (Amsterdam), van de Rijksnormaalschool voor Tekenonderwijzers en van de Rijksakademie te Amsterdam.Schilder, aquarellist en tekenaar (ook
pen), figuren, portretten en landschappen. (Bron: Scheen)
Heure de début | 19-5-2016 à 11:27 |
Heure de fin | 2-6-2016 à 11:27 |