Olieverf op kartonnen paneel. Gesigneerd linksonder.
Paneelmaat 29,5 x 39 cm. Ingelijst. Lijstmaat 38 x 48 cm.
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 29-11-2017 à 20:58 |
Heure de fin | 7-12-2017 à 19:58 |