JOS VAN DE WALL PERNÉ
AVONDSTEMMING
OLIEVERF OP BOARD IN DE MAAT 30 X 540 CM
GESIGNEERD MIDDEN ONDER
GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 39 X 49 CM
GOEDE STAAT
VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET
Le lot se trouve à | Zaandam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-12-2017 à 16:28 |
Heure de fin | 31-12-2017 à 21:28 |