Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Jozeph 'Jos' van Acker
Waasmunster (België) 1937
Titel "Tedere omhelzing"
Materiaal: Gietijzer.
Afmeting :33 x 7,3 cm.
Gesigneerd op de achterzijde van het been van de man.
Gewicht ca. 4 kg !!
Geweldig mooi beeld in gietijzer van de Belgische kunstenaar Jos van Acker. Dit beeld is voor vele kunstenaars een inspiratie geweest en er zijn "naar" dit beeld vele kunstwerken gemaakt. Zie o.a. de laatste foto. Het beeld is grijs gepatineerd en in authentieke staat. Aan de zijkanten mist wat patina, dit maakt het beeld echter alleen maar fraaier.
Heure de début | 13-4-2014 à 14:21 |
Heure de fin | 20-4-2014 à 14:26 |