Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - édition
Jose Herrera - artiste contemporain
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1985 |
Technique | Aquarelle |
Dimensions | 75 x 55.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Dit is een groot, uniek werk van Jurjen De Haan.
Aquarel/Gemende techniek - zeer kleurrijk!
Gesigneerd: 'de Haan 85'
Totale afmeting: 75x55,5cm
In goede conditie.
Jurjen de Haan (Den Haag, 13 maart 1936 − Den Haag, 8 maart 2018) was een Nederlands beeldhouwer en kunstschilder.
Met andere vertegenwoordigers van het nieuw realisme heeft hij gemeen dat hij studeerde, tussen 1955 en 1960, aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Tussen 1963 en 1991 was hij docent aan de Hogeschool voor de Kunsten te Arnhem. Hij was onder anderen leraar van Arja van den Bergen Paul Damsté. De Haan richtte zich in eerste instantie op het fotorealisme en ging zich allengs meer toeleggen op grote veelkleurige abstracte schilderijen die een fantasierijke en lichtelijk onbezonnen wereld oproepen. Vaak droegen meerdere kunstenaars uit de eerder genoemde groepering aan dergelijke schilderijen bij.
Het vroegtijdig overlijden van zijn partner Maarten van Dreven in 2001 heeft het Cobra-achtige kleurpalet van zijn schilderijen niet aangetast, maar het dromerige en het onbezonnen zijn sindsdien verleden tijd.
Gewoon goede conditie | |||
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 26-9-2019 à 11:29 |
Heure de fin | 10-10-2019 à 19:20 |