Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1988 |
Technique | Gouache |
Dimensions | 24 x 32 cm (h x l) |
incl. cadre | 52 x 57 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jurjen de Haan staat bekend om zijn expressieve en abstracte
werk. Zijn schilderstijl kan men scharen onder de post Cobra, dynamisch en met
grootse gebaren.
Dit werk springt eruit in het omvangrijke oeuvre van De
Haan, door materiaalgebruik en formaat. Het is een prachtig gouache op papier
waarin diepe, heldere kleuren en gedempte transparantie elkaar
afwisselen.
Bijzonder is ook het subtiele formaat, wat in contrast staat
met de vele monumentale werken van zijn hand. Kortom: Een zeldzaam werk in
uitstekende conditie.
Het werk is in zeer goede staat en voorzien van een smaakvolle lijst.
État | Bon |
Goed | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Den haag, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Den Haag, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-12-2020 à 11:46 |
Heure de fin | 18-3-2021 à 14:48 |