Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Typische zeefdruk van Kamagurka. Absurdisme ten top. Ingelijst in een aluminium lijst.
Kunstenaar: Kamagurka
Gesigneerd: r.o. Kamagurka
Genummerd: 199/200
Afm.incl. lijst: 40x50 cm
In uitstekende staat.
Verzendkosten: Ned: € 12,- Bel: € 18,-. Wordt aangetekend verstuurd. Ophalen heeft de voorkeur.
Heure de début | 17-11-2016 à 20:32 |
Heure de fin | 24-11-2016 à 20:32 |