Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 59 x 78 cm (h x l) |
incl. cadre | 81 x 99 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 85 |
Mooi, karakteristiek werk van Karel Appel uit 1987. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (26/85). In strakke, aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 99cm x 81cm (incl. lijst), 78cm x 59cm (binnen passe-partout)
Deze litho komt uit een portfolio met in totaal vijf litho’s die ook in de collectie van het Stedelijk Museum in Amsterdam zit. De individuele litho’s zijn op internet te koop voor 2750-2950 euro.
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en België).
Heure de début | 8-7-2021 à 20:36 |
Heure de fin | 20-7-2021 à 12:25 |