Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Année | 1977 |
Technique | Varia |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 62 x 94 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Grote, kleurrijke zeefdruk van Karel Appel uit 1977. Het gaat hier om een ongesigneerde zeefdruk met hoogglans olieverf op glad papier die in niets verschilt van de gesigneerde exemplaren (behalve het soort papier, en de afwezigheid van een signatuur vanzelfsprekend). Afkomstig uit de nalatenschap van de drukker Henk van der Vet. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 94cm x 62cm (blad), 58cm x 53cm (beeld)