Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 85 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Prachtig, flower-power zelfportret van Karel Appel voor één van zijn creaties. Deze zeefdruk komt uit het album Seven Summer Days dat hij samen met Henk van der Vet maakte in de jaren 1976/77. Zeefdruk op 350 grams Economos-Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (42/100) en met blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 85cm x 70cm (blad), 75cm x 60cm (beeld zeefdruk)