Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Philippe Labarthe - J'entends qu'on nous cherche
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Dimensions | 80 x 64 cm (h x l) |
incl. cadre | 106 x 90 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Prachtig werk van Karel Appel uit de serie Seven Summer Days, misschien wel zijn beste (en mooiste) serie werken na zijn “Paysages Humains” periode. Zeefdruk op 350 grams Economos-Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’77) en genummerd (80/100). Het volledige blad in mooie lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In zeer goede conditie; zeefdruk in mint conditie, lijst mist op een tweetal plekjes wat vernis in de hoek rechtsboven (zie foto).
Deze zeefdruk is ook te vinden in het boek “Karel Appel, Henk van der Vet, Christian Dotremont” van uitgeverij van Spijk (zie laatste foto).
Afmetingen: 106cm x 90cm (lijst), 80cm x 64cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Verzending per koerier is eventueel mogelijk maar dient door de koper zelf geregeld te worden met een koerier van zijn/haar keuze (bijvoorbeeld met Swift Koeriers via de Kunstveiling website).
Heure de début | 29-3-2021 à 0:00 |
Heure de fin | 31-5-2021 à 19:22 |