Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1983 |
Technique | Stylo (Encre) |
Style | Minimaliste |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 19 x 12 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Leuk gesigneerd zelfportret op het voorblad van “Street Art de Karel Appel” (1982). Pentekening, gesigneerd, gedateerd (“janvier 1983”) en met opdracht “a Marie-Odile Briot, avec toute l’amicale sympathie de nos onleesbaar”. De genummerde uitgave (no. 247) bevat verder foto’s van werk van Appel, en Appel aan het werk door de jaren heen, bij een verhaal (in het frans) van Pierre Restany. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 19cm x 12cm (boekje), 16cm x 10cm (tekening, incl. opdracht)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor
in Amstelveen) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Heure de début | 4-6-2021 à 16:13 |
Heure de fin | 15-6-2021 à 10:35 |