Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerd en genummerd nummer 7 van een kleine oplage van 20 Handdruk
Niet ingelijst en in uitstekende staat op flinterdun papier gedrukt
In map en kader afmetingen 33 x 33 cm beeld 20 x 18 cm
Heure de début | 31-10-2016 à 21:18 |
Heure de fin | 6-11-2016 à 21:18 |