Kees Okx Haarlem 1939
Een zeer groot Schilderij van Kees Okx.
Formaat 135.5 x 76 cm
Olieverf op doek
Titel : vleugels van een lied
Voorkant gesigneerd, achterkant gesigneerd en titel
Zeer mooi groot werk voor zeer weingi geld!
Heure de début | 9-11-2013 à 18:33 |
Heure de fin | 16-11-2013 à 18:33 |