Technique | Acrylique |
Dimensions | 97 x 127 cm (h x l) |
incl. cadre | 101 x 131 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Olieverf op doek van Kees Okx, groot werk! Titel: de vleugels van de reiger. Afmetingen incl lijst: H101 x b131cm. Afmetingen voorstelling: h97 x b127cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
Na zijn studie aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam emigreerde hij naar Frankrijk.
Okx wordt gerekend tot de 'Haarlemse Vijftigers' waar ook Poppe Damave, Anton Heyboer en Frans Verpoorten deel van uitmaakten. Hij heeft exposities gehad in onder andere het Stedelijk Museum Amsterdam.
Verzending: Het werk kan worden verzonden met Swift koeriers. Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
État | Bon |
In goede staat | |
Heure de début | 7-2-2021 à 14:30 |
Heure de fin | 11-3-2021 à 23:22 |