Année | 1978 |
Technique | Varia |
Dimensions | 85 x 66 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Prachtig werk van Kees van Bohemen uit 1978. Zeefdruk op 350 grams Economos-Etching papier die in geen enkel opzicht verschilt met de uiteindelijk gesigneerde, gedateerde en genummerde exemplaren. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. In mint conditie.
Afmetingen: 85cm x 66cm (blad), 76cm x 56cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | État neuf | ||||||||
Heure de début | 29-3-2021 à 13:20 |
Heure de fin | 5-4-2021 à 19:02 |