Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1981 |
Technique | Crayon |
Dimensions | 38 x 31 cm (h x l) |
incl. cadre | 53 x 45.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ingelijste potloodtekening van Kees van Bohemen. Titel: wandeling op het strand. Herkomst Jaski art Gallery Jaar: 29-12- 1981. Afmetingen incl. lijst: H53 x b45.5cm. Afmetingen werk: H38 x b31cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in sGravenzande( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
In goede staat | |||||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 14-1-2021 à 12:30 |
Heure de fin | 18-1-2021 à 19:21 |