Carol van den Boom-Cairns - Mère avec enfant en bas âge
Porzellanfabrik W. Goebel - Enfants de fleurs de savoir
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 67.5 x 63.8 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Kees van Bohemen. Jaar: 1976. Nummer: 35/100. Afmetingen voorstelling: H53.5 x b53.5cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzending: Het werk kan worden verzonden met Postnl.
In goede staat. Het blad is wat golvend langs de linker witte rand. Het blad is langs de witte rand heel licht verkleurd (0,5 cm vanaf rand). Goed strak ingelijst met passe-partout vallen deze zaken niet meer op. | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Heure de début | 11-6-2020 à 20:49 |
Heure de fin | 18-6-2020 à 19:01 |