Serge Vandercam - un Carl-Henning Pedersen
Shinkichi Tajiri - Livre signé
Année | 1972 |
Technique | Techniques mixtes |
Dimensions | 50 x 66 cm (h x l) |
Passe-partout | 60 x 78 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Ingetogen voorstelling van Kees van Bohemen. Trapezewerkers voor een groot raam met een door een tijdmachine geteletransporteerde Huub Stapel die de toeschouwer aankijkt. Geen idee wat het verhaal is zoals door Van Bohemen bedoeld.
Gemengde techniek (inkt, krijt en gouacheverf) op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘72). Het blad zit in een passe-partout maar kan daar relatief eenvoudig uitgehaald worden. In goede conditie; papier op plekken licht beschadigd op de achterkant, maar daarvan is binnen het passe-partout aan de voorkant niks te zien. Plaatselijk is er sprake van hele lichte foxing; voornamelijk rechtsonder.
Afmetingen: 78cm x 60cm (incl. pp), 66cm x 50cm (blad), 62cm x 44cm (binnen pp)
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper. Bij ophalen krijgt de koper het werk inclusief passe-partout. Bij verzending zal het blad los verzonden worden, m.a.w. het blad zal uit de passe-partout gehaald worden.
Papier op plekken licht beschadigd op de achterkant, maar daarvan is binnen het passe-partout aan de voorkant niks te zien. Plaatselijk is er sprake van hele lichte foxing; voornamelijk rechtsonder. | |||