Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1997 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 107.5 x 74 cm (h x l) |
incl. cadre | 114.5 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 36/50 |
Ingelijste litho van Kees Verkade Titel: Stierengevecht. Jaar: 12-10-1997. Nummer: 36/50. Afmetingen incl lijst: H114.5 x b80. Afmetingen voorstelling: H107.5 x b74. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld. Het werk kan zonder extra kosten worden opgehaald in 's-Gravenzande. Vanwege de afmetingen van dit werk, kan het alleen per koerier worden bezorgd. Kosten Nederland: 47,50. Kosten Vlaanderen: 87,50.
Heure de début | 12-1-2019 à 13:59 |
Heure de fin | 23-1-2019 à 20:21 |