Joseph Beuys - Multiple : Valeur économique, Principe 2, Carte n°6, signée
Heinrich Steiner - Lithographie signée à la main : Composition abstraite
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1998 |
Sujet | Érotique |
Dimensions | 88 x 70 cm (h x l) |
incl. cadre | 103 x 83 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 84/125 |
Verkade werd geboren in Haarlem in een fabrikantenfamilie. Na teken- en schilderlessen bij Gerrit van ’t Net studeerde hij van 1958 - 1963 aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hoewel hij reclametekenaar wilde worden, neigde hij uiteindelijk meer naar het beeldhouwen. Zijn eerste tentoonstelling had hij in de Haarlemse Vishal. Dankzij deze tentoonstelling verkocht hij twee werken aan het Frans Hals Museum. Sindsdien had hij zijn atelier in Zandvoort. In 1966 kreeg hij zijn eerste opdracht van de gemeente Haarlem voor het standbeeld Winkelen, of Stadten. Later zou hij ook internationaal doorbreken, met name in Frankrijk en Monaco, waar hij goede contacten onderhoudt met het Hof aldaar en waar hij thans ook woont en werkt.
Goed | |||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-12-2019 à 21:54 |
Heure de fin | 12-1-2020 à 16:00 |