Jean-Christophe Donnadieu - Représentation mythologique
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1997 |
Technique | Lithographie |
Dimensions | 20.5 x 74.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50 |
Kees Verkade, * Haarlem 1941.
Kleurenlitho (zeldzaam werk) uit 1997.
Titel: 'Omhelzing - De Kus - Gesprek - Tors'
Kleine oplage: 18/50
Gesigneerd, gedateerd en genummerd door de kunstenaar
Uitzonderlijk formaat! 20,5 x 74,5 cm
Werk is in prima staat.
Nederlands bekendste figuratieve beeldende kunstenaar,
Zijn werk staat in vele musea in binnen en buitenland. Ook in openlucht!
Zal verzekerd en met T&T verzonden worden in veilige verpakking.
Le lot se trouve à | Wolvertem, Belgique |
Heure de début | 17-3-2020 à 10:52 |
Heure de fin | 29-3-2020 à 20:57 |