Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1996 |
Technique | Feutre |
Style | Minimaliste |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 34 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooie kan-op-tafel tekening op het titelblad van de 7e uitgave in de Signature reeks. Tekening met stift, rechtsboven voluit gesigneerd en gedateerd (Februari ’96) en rechtsonder gemonogrammeerd en nogmaals gedateerd. De uitgave bevat 7 reproducties (omslag lijkt zelfs wel originele litho) van grafisch werk van Gubbels. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 34cm x 25cm (catalogus), 27cm x 24cm (tekening, incl. annotatie)
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor
in Amstelveen) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Heure de début | 4-6-2021 à 16:14 |
Heure de fin | 14-6-2021 à 19:13 |