Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
William Malucu - Vie passionnée
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Bronze |
Sujet | Figures |
Dimensions | 20 x 12 x 5.5 cm (h x l x p) |
Poids | 1144 grammes |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Dit schitterende Bronzen beeld gemaakt door Klaas van den Berg is in zeer beperkte oplage uitgebracht en is zover ik weet nog nooit eerder ter verkoop aangeboden. Het is een zogeheten "Vrij werk" van deze unieke beeldhouwer.
Een atletische vrouw verwerkt in een zeer mooie pose.
Ik kan geen signering ontdekken. Het beeld staat los in de sokkel, dit hoort zo. Op deze wijze kan men het beeld plaatsen zoals men wil.
Naast zijn beroep als architect was hij ook een veelzijdig kunstenaar. Zijn beelden zijn collectors items en in een zeer beperkt oplage gemaakt.
Een pracht kunstwerk wat niet veel wordt aangeboden en door het overlijden van de kunstenaar in 2018 steeds waardevoller en zeldzamer wordt.
Klaas van den Berg ( 1932 - 2018 ).
Het beeld is in zeer goede staat, echter de steen heeft lichte schade. Zie de vele foto's die toegevoegd zijn. Het beeld word zorgvuldig verpakt en alleen aangetekend verzonden.
Stuur even een bericht indien u verdere info wenst.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoogezand, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
| ||
Garantie | |||
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Artpeers en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Artpeers ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Le lot se trouve à | HOOGEZAND, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-3-2020 à 19:46 |
Heure de fin | 16-3-2020 à 19:22 |