Ferdinand Kobell - Reposant au bord de la route, eau-forte vers 1780
Georges Dayez - Tolede le Ravie de la Degollada
Vlotte studieopzet van een straatje in Den Haag door Jan Cossaar.
Vrouw met kind op de voorgrond.
Olieverf op doek, niet gelijst, beeldmaat 32x22
Gesigneerd r.o. 'J.Cossaar' en annotatie op achterzijde 'Den Haag 1919'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 4-2-2014 à 21:17 |
Heure de fin | 11-2-2014 à 22:02 |