Richard Artschwager - sérigraphie Visage
Wilhelm Schlote - Giclée couleur NICE est NICE Signé à la main
Wilhelm Schlote - Giclée couleur IN LOVE Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Litho van Koos van der Sluys. Nummer: 3/24. Titel: Le poete se promene sur la montagne. Afmetingen blad: H75 x 56 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Herkomst: collecttie ABN AMRO. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Klein scheurtje aan onderzijde in wit gedeelte van het blad. Dit valt volledig onder de passe-partout bij inlijsting.
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 23-12-2016 à 22:41 |
Heure de fin | 31-12-2016 à 20:41 |