Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Pastel/Craies |
Style | Impressionniste |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 14 x 19 cm (h x l) |
incl. cadre | 30 x 34.5 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
État | Raisonnable |
Papier iets beschadigd, verkleurd en bevat vlekjes door de tijd, passepartout verkleurd en bevat vlekjes door de tijd, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, glas ontbreekt. | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-8-2020 à 17:02 |
Heure de fin | 27-8-2020 à 20:12 |