Günther Uecker - "Vom Licht" 1973 ZERO-Prägedruck - Auflage 60
Jörg Remé - Trois sérigraphies signées à la main : Personnage avec drapeau, tulipes, moulin à vent
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 1941 |
Technique | Stylo (Encre) |
Dimensions | 13 x 15.5 cm (h x l) |
Passe-partout | 22.5 x 25 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
C2117
Kunstenaar: Leo gestel
Titel: Landschap met dieren
Techniek: inkt op papier
Gedateerd: 6-8-'41 verso
Signatuur: linksonder
Beeldmaat: 13 x 15,5
Afmeting passepartout: 22,5x25
Staat: redelijk, papier licht vergeeld, verkleurd door de tijd
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.
État | Raisonnable |
Staat: redelijk, papier licht vergeeld, verkleurd door de tijd. Exclusief lijst maar met passepartout 22,5 x 25 | |
Le lot se trouve à | Nieuwersluis, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-10-2018 à 12:46 |
Heure de fin | 18-10-2018 à 20:25 |