Silvio Formichetti - Piano / R
Otto Rohse - D'ANDREAS GRYPHIUS 1980 signé
Zao Wou-Ki - Montagnes brumeuses
Marc Chagall - Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Zittend naakt op rug gezien van Leo Gestel, gesigneerd r.o. 'LG' formaat 27 x 27 in nette gouden lijst 48x52, zonder datering.
Heure de début | 1-12-2014 à 18:26 |
Heure de fin | 6-12-2014 à 18:26 |