Karin Szekessy - Héliogravure 1969 - édition limitée à 80 exemplaires - numérotés
Jörg Remé - et autres : Collection de six sérigraphies signées à la main : Compositions diverses
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Zie voor uitvoerige informatie de website www.leonadraans.nl
Door zijn plotselinge overlijden begin dit jaar , is de belangstelling voor deze authentieke, unieke ,kunstenaar die toonaangevend is voor Brabantse kunst op dit moment , sterk toegenomen. Pieter Verhoef maakte een film overr deze eigenzinnige kunstenaar. Zijn werk bevindt zich o.m. in div particuliere collecties, en musea o.,m .....museum in den Bosch en de gemeente den Bosch.
De etsen uit 1974, (destijds afgedrukt in een oplage van 2!!) zitten in een zwart houten lijst afm.lengte 45 cm. br, 33 cm.
Heure de début | 22-7-2015 à 22:29 |
Heure de fin | 5-8-2015 à 22:34 |