Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kwaliteitsvolle ets door Lou Asperslagh.
Voorstelling van een dode vogel, op zijn of haar rug gelegen.
Losbladig, beeldmaat 9x15, bladmaat 21x32
Gesigneerd r.o. in potlood 'Lou Asperslagh' en gemonogrammeerd l.b. 'L.F.A.'
Annotatie en nummering l.o. '2e staat 4/50'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 3-8-2014 à 23:01 |
Heure de fin | 10-8-2014 à 23:01 |