Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Jackson Pollock - 3 livres, dont MoMa 1967
Maurits Cornelis Escher - Main avec sphère réfléchissante
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
BOEK MAAT CA 32X 24 CM, 32 PAGINA'S. HARDCOVER. IN ENGELSE TAAL.
ETS "'SAPPHO" DOOR C.O.MURRAY NAAR HET SCHILDERIJ VAN TADEMA. GOEDE STAAT, LICHTE KREUK ONDERAAN EN EEN ZEER LICHTE VLEK.
ETS "QUIET PET'S" DOOR C.O. MURRAY NAAR HET SCHILDERIJ VAN TADEMA. IN GOEDE STAAT; ZIT LOS IN HET BOEK (MET PAG. 17/18).
GRAVURE "PANDORA" PLUS ENKELE ANDERE GRAVURES.
UITGEGEVEN DOOR VIRTUE, LONDEN, ROND 1886. BOEK BIEDT EEN PRACHTIG OVERZICHT VAN LEVEN EN WERK VAN HET TOEN NOG IN LEVEN ZIJNDE ZEER HOOG GEACHTE ROYAL ACADEMY LID. BOEK IS IN ZEER REDELIJKE GEBRUIKTE ENIGSZINS VERGEELDE STAAT.
Heure de début | 3-5-2017 à 20:01 |
Heure de fin | 17-5-2017 à 22:01 |