Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1994 |
Technique | Gravure/Aquatinte |
Style | Surréaliste |
Sujet | Historique |
Dimensions | 65 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 75 exemplaren |
Fraaie kleurenets van CoBra-kunstenaar Lucebert. Hij is gemaakt net voor zijn overlijden en zijn dochter heeft hem gestempeld en aan de achterkant door zijn dochter gesigneerd en een vingerafdruk. In zeer goede staat.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gorinchem, Les Pays-Bas | ||||||||
Heure de début | 19-12-2023 à 8:40 |
Heure de fin | 1-1-2024 à 20:32 |
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |