Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1967 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Dimensions | 56 x 67.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 131/190 |
Gesigneerde ets van de kunstenaar Lucebert (1924-2015) gedrukt in een oplage van 190 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd met Lucebert 67 en 131/190. Beeldmaat 39.5 x 49.5 cm Papiermaat 56 x 67.5 cm. Links in de hoek zit een grote vouw in het papier. Recht in het midden zit langs de ets rand een oneffenheid in het papier. De ets is iets golvend. Verder goed.
État | Raisonnable | ||||||
Links in de hoek zit een grote vouw in het papier. Recht in het midden zit langs de ets rand een oneffenheid in het papier. De ets is iets golvend. Verder goed. | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tiel, Les Pays-Bas | ||||||
Le lot se trouve à | Tiel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-7-2021 à 18:02 |
Heure de fin | 12-12-2021 à 22:56 |