Anthonie Waterloo - Trois gravures présentant des défauts
Jim Dine - Lithographie offset couleur--- COEUR de 1983
Donald Lipski - Lithographie offset couleur. Affiche : ROLAND GARROS 1995
Victor Vasarely - ALTAIR et CENTAURI-XXII- 1973 - 2 oeuvres
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1987 |
Dimensions | 79 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 40 |
Groot, karakteristiek figuur van Lucebert. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘87) en genummerd (39/40). In zeer goede conditie. Alleen wat oppervlakkige papier schade in de witte marge bovenaan; overal meer dan 2 cm van het beeld verwijderd dus ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend want het beeld en een ruime marge eromheen zijn in mint conditie.
Afmetingen: 79cm x 60cm (blad), 65cm x 47cm (beeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Heure de début | 17-1-2022 à 0:01 |
Heure de fin | 2-4-2022 à 23:26 |