Kees van Dongen - L'Œuvre Graphique - Catalogue Juffermans
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Gemengde techniek door Luciano Albertini.
Voorstelling van een vaas met bloemen.
Losbladig, beeldmaat 19x14
Gesigneerd l.o. 'L.Albertini' met opdracht op achterzijde
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 19-5-2014 à 19:20 |
Heure de fin | 26-5-2014 à 19:20 |