Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Een mooi stukje Amsterdam, uitgebeeld door de kunstenares Lucie Meulendijks: Het Spui anno 1980 met Tram lijn 1 en de Atheneum-boekhandel.
Gemaakt in een oplage van 50 exemplaren. Dit is nr 3.
Gesigneerd en ingelijst in een zwarte lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 41 x 31 cm. Beeld, 34 x 24 cm.
Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Lucie Meulendijks, geboren 5-6-1945 in Helmond, graficus.
Werkzaam in Amsterdam.
Lucie Meulendijks staat staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/28722
Titel: “Spui”.
Kunstenaar: Lucie Meulendijks.
Techniek: Ets en aquatint.
Jaartal: 1980.
Ingelijst: In een eenvoudige zwarte lijst met passe-partout en glasplaat.
Gesigneerd: rechtsonder.
Oplage: 50 exemplaren. Dit is nr 3.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending via Postnl: 15, 00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Heure de début | 16-8-2015 à 9:59 |
Heure de fin | 23-8-2015 à 9:59 |