Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Technique | Pastel/Craies |
Sujet | Nu |
Dimensions | 23 x 31 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Zeer mooi, karakteristiek werk van Luis Filcer. Gemengde techniek (pastelkrijt, pen, aquarelverf) op papier, gesigneerd rechtsonder en in verso voorzien van titel en een prijs in ouderwets harde guldens (fl. 2800,-). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 31cm x 23cm
Heure de début | 20-12-2020 à 14:49 |
Heure de fin | 12-1-2021 à 15:21 |