Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Prachtige Kleurenets van Maaikie Alma uit 1990
Afmeting blad 53x68 cm in goede staat
Handgesigneerd en Genummerd 8/15 ed
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
Heure de début | 6-9-2016 à 15:15 |
Heure de fin | 20-9-2016 à 15:15 |