Olieverf schilderij op paneel. Kijk van de zwarte Zuid-Afrikaan op de apartheid door de ogen van een op dat moment nog in Zuid-Afrika wonende schilder. Dit schilderij dateert uit 1976 en is niet alleen zijn enige werk dat verhaalt over de apartheid, maar tevens een van zijn laatste werken onder zijn pseudoniem 'Nzama' waarmee dit werk tevens is gesigneerd. Hopman is in 1977 teruggekomen naar Nederland. Het schilderij verkeert in een uitstekende staat, is ingelijst in een geel koperen lijst en is een origineel.
Formaat afbeelding 120 x 148
Formaat inclusief de lijst 124 x 152
Heure de début | 15-3-2016 à 10:56 |
Heure de fin | 29-3-2016 à 12:01 |