Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Ets door Maria Philipse
Voorstelling van de toegang tot kasteel Doorwerth
Losbladig, beeldmaat 24x36, bladmaat 33x50
Gesigneerd in potlood r.o. 'M.J.Baukema Philipse'
Uit collectie Van Eekelen, stempel op achterzijde
Heure de début | 24-5-2016 à 15:20 |
Heure de fin | 4-6-2016 à 16:20 |