Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Marianne Aartsen
Titel: Zonder Titel
Jaar: Onbekend
Techniek: Lithografie
Oplage: 24/30
Afmeting (afbeelding): 59 x 42 cm
Afmeting (incl. lijst): 63 x 84 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goed
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Opmerkingen:
Heldere en eenvoudige litho van Marianne Aartsen in uitstekende staat.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Verzending kan in overleg. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-2-2018 à 15:07 |
Heure de fin | 6-3-2018 à 15:17 |